Úklid po malování

Rozhodli jste že, se vymalujete celý byt či pokoj a netěšíte se na následující úklid po malování? Naši malíři pokojů po sobě uklidí celý byt a zajistí kompletní čištění koberců a čalounění nábytku.

U každé rekonstrukce, dobrých stavebních úprav i malování, vzniká nepořádek. Naše profesionální malířská firma zajišťuje komplexní úklid po malování. Při práci postupujeme s maximální šetrností tak, abychom neponičili nábytek a ostatní vybavení vašeho interiéru.

Zajistíme ochranu vašeho vybavení

Naši zkušení malíři nabízí klientům vystěhování nábytku z místnosti nebo sestěhování nábytku od stěny tak, aby nedošlo k jejich poškození. K ochraně nábytku a ostatních ploch, které by mohly být ušpiněny barvou, lakem nebo prachem, používáme ochranné malířské plachty. Na vypínače, lišty a další doplňky pak používáme malířské pásky.

Naši profesionální malíři pokojů pro vás zajistí:

  • dodání či zajištění zakrývacího materiálu a následně jejich likvidaci v příslušném sběrném dvoře
  • kompletní zakrytí nábytku, podlah i ostatního vybavení před malováním, tapetováním či lakováním
  • sestěhování nábytku od stěn, popřípadě vystěhování do jiné místnosti a následné rozmístění na původní místa po skončení práce.
  • rozmístíme nábytek na libovolné místo dle přání zákazníka
  • komplexní úklid po malování, vyčištění podlah, zárubní, dveří, oken, parapetů, ozdobných lišt, vypínačů, topných těles, obkladů, lustrů a dalších doplňků
  • zprostředkujeme čištění koberců a čalounění

Nabízíme komplexní služby i úklid po malování

Spokojený zákazník je naší prioritou. Proto každému našemu zákazníkovi nabízíme komplexní služby v oblasti malování, lakování a natírání. Potřebujete vymalovat byt nebo nalakovat nábytek? Obraťte se na naše profesionální malíře a lakýrníky a i ostatní práci přenechejte nám.

Součástí našich malířských, lakýrnických a natěračských prací je také kompletní úklid po malování v celém bytě nebo v jednotlivých místnostech, kde probíhala naše činnost. Zajišťujeme přípravu prostor před malováním i závěrečný finální úklid po malování. Váš byt, kancelář nebo jen kuchyň bude po dokončení zakázky v dokonale čistém stavu a nádherně vymalovaná podle nejnovějších trendů.

Zprostředkujeme hloubkové čištění koberců

Přemýšlíte o vymalování interiéru a zároveň byste také chtěli odborně vyčistit koberec nebo čalounění nábytku? Dejte zdím nový nádech a dopřejte veškerému textilnímu vybavení vašeho domova svěží vůni.

Naše firma zajistí hloubkové mokré čištění koberců i ostatních čalounění. Čistění probíhá pomocí moderních přístrojů a vysoce kvalitních přípravků, které nezanechají čištěnou plochu mokrou. Díky těmto technologiím nevzniká riziko výskytu plísní či zatuchnutí koberce, popřípadě čalounění.

Hloubkové mokré čištění koberců a čalounění odstraní plísně, alergeny, roztoče, prach i nepříjemný pach od domácích mazlíčků, kouře z cigaret. V případě zájmu o dokonale čistý interiér a vymalované zdi, se obraťte na naší profesionální malířskou firmu, která se postará o zprostředkování čištění i kompletního vymalování vašeho interiéru.