Malířské práce

Potřebujete vymalovat za rozumnou cenu stěny vašeho bytu rychle a kvalitně? Pokud nechcete ztrácet čas nebo si na malování netroufáte, přenechejte malování pokojů našemu profesionálnímu malíři pokojů. Nabízíme rychlé a efektivní služby pro malování pokojů, domu, bytu, kanceláře i obchodu za rozumnou cenu.

Kdy využít profesionální malířské práce

Malování celého interiéru by se z hygienického hlediska mělo provádět každé 3 – 4 roky. Zjistili jste, že vaše zdi potřebují nový nátěr a malířské práce nejsou zrovna vaší silnou stránkou? Než se učit všechna malířská pravidla a následně je převést do praxe, využijte služeb našich malířů pokojů. Náš tým profesionálních malířů si poradí i s velmi poškozenými omítkami, kterým propůjčí zcela nový a luxusní vzhled, díky mnohaletým zkušenostem, použití nejlepších materiálů a zvolení správných odstínů barev.

Chcete dosáhnout skvělého výsledku, který by interiér oživil a dodal mu moderní nádech? Spolehněte se na naše malíře pokojů, které provádí malování pokojů na klíč. Co taková služba obsahuje?

  • sestěhování a zakrytí nábytku i ostatních interiérových doplňků
  • škrábání starých omítek i strhání tapet
  • příprava omítky pro finální nátěr
  • penetrace
  • finální nátěr

Příprava místnosti před malováním

Než se pustíme do samotného malování, je nutné celou místnost připravit. Nejdříve vystěhujeme nebo sestěhujeme nábytek do místnosti tak, abychom získali volné zdi. Tento nábytek pečlivě zabalíme do malířské folie tak, aby nedošlo k jeho poničení. Stejně tak ochráníme radiátory, okna, parapety, dveře zárubně a další doplňky. Na lišty, vypínače a zásuvky použijeme malířskou pásku.

Příprava omítek na malování

Stejně, jako se musí připravit pokoj na malování, se musí připravit i omítky. Poradíme i se silně poškozenými omítkami. Veškeré povrchy zbavíme prachu a mastnoty, na omítky poničené nikotinem, rzí či vody, použijeme speciální přípravky k tomu určené. Odstraníme nepotřebné háčky, opravíme díry, praskliny a další vady na stěnách. Nakonec naneseme penetraci.

Malování pokojů

Nakonec přichází na řadu tolik očekávané malování pokojů. K tomu používáme výhradně kvalitní materiály a ověřené barvy s přihlédnutím na danou místnost. Pro použití tónovaných barev vám doporučíme ideální barevné kombinace i intenzitu barev, s ohledem na vlastnosti místnosti. Malujeme vždy dvě vrstvy, pro dokonalé zakrytí a jednotnou barvu bez šmouh.

Konečné úpravy interiéru

Než předáme hotové dílo zákazníkovi, natřeme rámy oken, zbavíme radiátory rzí a zašedlé barvy, připevníme okrasné lišty a provedeme další úkoly, dle předešlé domluvy. Nakonec po sobě řádně uklidíme.

Malířské práce rychle a profesionálně

Zajistíme vám rychlou pomoc při malování pokojů, domů a bytů. Malířské práce nabízíme po celé Praze a jejím blízkém okolí. Objednejte si našeho malíře pokojů prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nám zavolejte a domluvíme se na konkrétním termínu, který vám bude vyhovovat a nenaruší chod vaší domácnosti nebo firmy. Pracujeme i o víkendech a svátcích, podle potřeb zákazníka.