Natěračské práce

Specializujeme se na všechny natěračské práce v interiérech, exteriérech, u ocelových a dřevěných konstrukcí, ve výrobních halách i v terénu. Práci provádíme dle předepsaných postupů výrobcem z vysokozdvižných plošin, žebříku, lešení i pomocí horolezecké techniky.

Pro natěračské práce zajišťujeme

  • obhlédnutí situace na místě, bezplatnou konzultaci a návrh řešení
  • cenovou nabídku, obsahující harmonogram prováděných prací
  • kompletní řešení včetně biologické likvidace odpadů a závěrečného úklidu

Nejčastěji provádíme natěračské práce formou ručního nátěru. Díky mnohaletým zkušenostem zaručujeme maximální efektivitu práce, kdy se barva dostává do všech falců, rohů, spojů, záhybu a do všech špatně dostupných míst. Metodu nástřiku barvy provádíme u velkých ploch, jako jsou střešní krytiny, plechové haly apod., vždy však s detailní kontrolou nátěru u všech falců a spojů.

Jak provádíme natěračské práce

  • Před každou realizací zakázky pečlivě vybereme technologický postup a celou akci pečlivě probereme se zákazníkem.
  • navrhneme efektivní řešení pro všechny druhy materiálů
  • u všech nátěrů střech i fasád poskytujeme záruční i pozáruční servis
  • zajistíme lešení, vysokozdvižnou plošinu i horolezecké pomůcky.

Natěračské práce ve výškách

Pro nátěry ve výškách používáme výhradně profesionální horolezeckou techniku, která zaručuje maximální bezpečnost práce. Tam kde je to možné, využíváme vysokozdvižné plošiny.

Nátěry fasád

Oprava i nátěr fasády vyžaduje zručné a zkušené řemeslníky. Provádíme veškeré natěračské práce v Praze a okolí i na výškových budovách. Pro tyto účely máme profesionálně vyškolené zaměstnance, kteří mohou díky dlouholetým zkušenostem nabídnout také drobné opravy poškozených míst omítky.

Nátěry střech

Plechové střechy, klempířské doplňky a okapy, vyžadují čas od času natěračské práce. Pokud je však střecha příliš strmá nebo vysoká, bývá pro majitele nemovitostí problém, provést kvalitní aplikaci nátěru. Naši natěrači provádí čištění střech, nátěry střech i ostatních klempířských prvků. Natíráme plechové i dřevěné střechy, fasády, podhledy a další plochy i na výškových budovách a použití lešení, vysokozdvižných plošin nebo pomocí horolezecké techniky.

Nátěry konstrukcí

Specializujeme se na nátěry konstrukcí ve výrobních halách, skladovacích prostorech i v nebytových prostorech. Provádíme natěračské práce na špatně přístupných místech v interiéru i exteriéru. Rovněž provádíme protipožární nátěry i antikorozní nátěry.

Natěračské práce rychle a profesionálně

Naši profesionální natěrači provádí nátěry střech, okapů, klempířských prvků budov, fasád a konstrukcí. Věnujeme maximální pozornost při aplikaci nátěru, abychom docílili co nejdelší životnosti ošetřovaných ploch a estetického vzhledu. Kromě pravidelného čištění je důležitá frekvence nátěrů, jejich kvalita a provedení.