Malování či tapetování už nemusí být noční můrou

Malování a tapetování pokojů se konečně stává příjemnou záležitostí. Stačí, když na malířské práce povoláte odborníky, kteří zvládnou vše od zakrývání a stěhování nábytku, přes drobné opravy omítek, penetrace, nátěry i finální úklid. Malíři Praha jsou odborníky ve svém oboru. Malíři a natěrači vynikají nejen vstřícným jednáním a profesionálně odvedenou prací, ale také rychlostí při odvádění práce.

 

Klasické malování bytů a domů

Jednou za čas je zapotřebí vymalovat. Malování už pro vás nemusí být noční můrou. Malíři vám rádi poradí při výběru vhodné barvy i odstínu, odvedou veškeré přípravné a malířské práce včetně finálního úklidu. V dnešní době existuje na trhu široká škála barev, které se využívají pro různé místnosti. Každá barva má svůj význam a své opodstatnění.

Barmakolor

Dekorativní malby jsou trendy

Malíři kromě klasického malování provádí i dekorativní malby. V tomto případě se nejedná o malbu celé místnosti, ale o zvýraznění části zdi nebo části pokoje. Dekorativní malbou dodají malíři vašemu pokoji neobyčejný vzhled. Dekorativní malbou mohou být barvy s efektem rosy nebo rzi, benátský štuk nebo betonová stěrka.

 

Tapetování není minulostí

Zvažujete, jakým způsobem zútulnit svůj byt či dům? Novodobé tapetování zvýrazní části vašeho pokoje nebo bytu. Malíři vám rádi doporučí vhodnou tapetu pro konkrétní místnost, nebo můžete sami zvolit v široké škále barev a vzorů. Moderní, klasické, dětské a luxusní tapety, trh v oblasti tapet je opravdu bohatý.

 

Působení energie barev

V podstatě neexistuje schéma, které by uspokojilo všechny zákazníky. Každý má jiné estetické cítění, vnímání barev a barevných kombinací. Malíři vždy doporučují neutrální základ, od kterého se můžete odrazit, avšak finální volba barev v interiéru je na konečném spotřebiteli. Barvy mají zásadní vliv na naši psychiku a jejich volba se nesmí podcenit.