Lakýrnické práce

Potřebujete renovovat stará okna, zárubně, dveře nebo jiné plochy? Využijte naše mnohaleté zkušenosti při renovaci špaletových oken a dveří v Praze a jejím blízkém okolí. Nový vzhled dáme i starým a historicky cenným skříním, komodám a dalšímu nábytku či plochám.

Lakýrnické práce

Lakýrnické práce řeší estetickou a barevnou úpravu vnitřních i venkovních ploch, obnovu zašlého nábytku i bytových doplňků. Specializujeme se na lakýrnické práce nejen v domácnosti, ale také v kancelářích, průmyslových prostorech i v hotelech a restauracích. Pomůžeme vám s výběrem vhodného laku na konkrétní povrch a vybereme optimální řešení tak, abychom splnili i ty nejnáročnější požadavky

Moderní lakýrnické práce dokážou imitovat dřevo

Moderní lakýrnictví dokáže imitovat suky a letokruhy i na obyčejných umakartových dveřích. Objednejte si lakýrnické práce od našich profesionálních lakýrníků a vneste do svého interiéru zcela nový směr. Odvedené lakýrnické práce našich lakýrníků zajišťují maximální odolnost, trvanlivost i vysokou kvalitu.

Než se pustíme do lakování a natírání

Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, důkladně připravíme interiér pro lakování. Pečlivě zakryjeme podlahy a nábytek tak, abychom předešli jejich poničení nebo zaprášení vlivem broušení. Opalování je další nezbytný krok, který pomůže odstranit i velmi odolné laky a barvy, které při nedůsledném odstranění mají vliv na trvanlivost nového nátěru. Proto z místnosti odstraníme také záclony, koberce a další bytový textil.

Renovace pomocí lakování

Každá renovace vyžaduje nejdříve pečlivou přípravu podkladu, pro nanesení základní barvy a tmelení. Nejdříve odstraníme staré laky a barvy, zbrousíme povrch dohladka, zatmelíme trhliny, praskliny a jiné vady a následně zbavíme podklad veškerého prachu a mastnoty. Poté se nanáší již speciálně namíchaná barva v několika vrstvách.

Lakýrnické práce provádíme již řadu let po Praze a jejím blízkém okolí. Nejčastěji se věnujeme renovacím historických oken a dveří, propůjčujeme moderní vzhled starému interiérovému vybavení i nevzhlednému nábytku. Nový vzhled dáme radiátorům, zábradlí, betonovým povrchům, podlahám i dalším plochám.

Co zahrnují lakýrnické práce

Lakýrnické práce vyžadují mnoho úkonů, než se nanese finální lak. Jen pro ten nejlepší výsledek musíme zajistit ostatní činnosti, které propůjčí i velmi starým povrchům nádherný a moderní vzhled:

  • nejdříve předmět důkladně očistíme
  • zbavíme jej pomocí opálení nebo oškrábání starého nátěru
  • odstraníme v případě výskytu rez nebo jiné poničení
  • praskliny a další vady opravíme tmelem
  • zbrousíme přebytečný tmel a ostatní nerovnosti
  • naneseme základní a nakonec finální nátěr

Lakýrnické práce rychle a profesionálně

Propůjčíme starým předmětům luxusní vzhled. Lakýrnické práce zajistíme po celé Praze a blízkém okolí. Objednejte si naše lakýrníky prostřednictvím kontaktního formuláře nebo pomocí telefonu a nechte si profesionálně opravit okna, dveře, radiátory i historicky cenný nábytek za rozumné ceny