Tapetování

Tapety nabízení celou řadu barevných kombinací, propůjčující modernímu i klasickému interiéru nezaměnitelný vzhled. Tapetování však vyžaduje mnoho zkušeností a především nástroje, potřebné pro perfektní výsledný efekt. Pro správné tapetování používají naši malíři pokojů výhradně profesionální pomůcky, díky kterým bude tapeta dobře nalepena i na špatně přístupných místech.

Výhody vinylových tapet

Vinylové tapety jsou módní a často používané tapety, které vynikají mnoha přednostmi. Snadno se čistí, lehce se opraví a zaručují krásný vzhled po mnoho let. Jsou vhodné i do zátěžových prostor, proto vinylové tapety aplikujeme nejen do domácností, ale také do hotelů, restaurací a dalších komerčních prostor.

Lepení vinylových tapet

Tapetování vinylovými tapetami vyžaduje zkušenosti. Svěřte proto tapetování vinylových tapet do rukou našich profesionálů. K nalepení vinylových tapet používáme výhradně speciální penetrační nátěr a lepidlo, na lepení těžkých tapet. Poté přichází na řadu pečlivé přiložení tapety tak, aby navazovala na vzor již nalepené tapety. K zamezení zkrabatění používáme válečky, díky kterým pečlivě vytlačíme i ty nejmenší vzduchové bublinky a tapetu vyhladíme do požadované roviny. Instalace vinylových tapet je časově náročnější, výsledný efekt však stojí za to!

Jak instalovat samolepící tapety

Na dvířka kuchyňské linky, na dveře nebo na další povrchy používáme samolepící tapety od renomovaných výrobců. Samolepící tapety vynikají dlouhou životností, jednoduchou údržbou a odolností vůči mechanickému poškození. Pro jejich aplikaci zbavíme povrch veškerých nerovností, v případě nutnosti povrch zbrousíme a vytmelíme. Následně instalujeme tapetu a pomocí speciálních válečků vytlačíme přebytečný vzduch. Nakonec tapetu vyrovnáme do požadované roviny.

Lepení vinylových tapet odborníky

Přemýšlíte o změně interiéru a máte vybranou tapetu? Nebo chcete ozvláštnit interiér a nevíte si rady s výběrem vhodného vzoru tapety? Obraťte se na naše profesionální malíře pokojů a tapetáře, kteří vám poradí s výběrem vhodného vzoru tapety pro váš interiér. Dále vám pomohou sladit barevné tóny výmalby a výběr nejlepších okrasných lišt a dalších doplňků.

Náš tým tapetářů tvoří vyškolení profesionálové s mnohaletými zkušenostmi, díky kterým dokážou splnit i ta nejnáročnější přání našich zákazníků. Instalace nové tapety vyžaduje perfektní úpravu povrchu. Odstraníme staré tapety, brousíme omítky, napenetrujeme a nakonec instalujeme nové vinylové tapety. Veškerou práci vyřešíme za vás. Nakonec předáme hotové dílo, včetně uklizené místnosti. Objednejte si naše tapetáře pomocí kontaktního formuláře nebo telefonicky a domluvte si s nimi tapetování vinylových tapet.