Vše za vás vyřeší realitní kancelář

Víte, proč je lepší přizvat k prodeji nebo nákupu nemovitosti zkušeného realitního makléře? Nejenže si ušetříte spoustu problémů, ale také pro vás může být nákup i prodej bytu či domu mnohem výhodnější.

Kdy využijete služby realitní kanceláře?

Spousta z nás vůbec netuší, že se nemusí na realitního makléře obracet jen v případě prodeje nebo nákupu nemovitosti, ale také například, když chce nemovitost pronajímat, když potřebuje nemovitost prodat v co nejkratší době (takzvaný výkup nemovitosti), nebo když chce znát tržní hodnotu své nemovitosti.

Spolehněte se na realitní kancelář Litovel, která vám nabízí nezávaznou konzultaci zdarma a zároveň komplexní právní služby, které se týkají prodeje a nákupu nemovitosti, případně jejího pronajímání. Na zkušeného realitního makléře se můžete obrátit i v případě, kdy potřebujete odhadnout tržní cenu nemovitosti pro potřeby dědického řízení. Díky tomu se nemusíte vůbec o nic starat.

Petr Šoustal

Realitní makléř vás ve všem zastoupí

Rádi byste svou nemovitost prodali, ale nevíte, kde začít? Ze všeho nejdříve si sjednejte schůzku s realitním makléřem, který vám nastíní možný průběh spolupráce, navrhne způsob, jak nemovitost k prodeji nabízet a také odhadne její tržní cenu. Jestliže budete s návrhy realitního makléře souhlasit, podepíšete spolu smlouvu, díky které vás může realitní makléř ve všech činnostech souvisejících s prodejem domu zastupovat.

Důležitou činností makléře je rovněž příprava nemovitosti na prodej. Jak to probíhá?

  • Makléř nejprve dům uklidí a vyzdobí, aby vypadal co nejútulněji a přilákal pozornost co největšího množství zájemců.
  • Následně pořídí profesionální fotografie a video, které přilákají zájemce.
  • Zvýšení prodejní ceny nemovitosti, lze třeba pomocí výmalby, která osvěží a rozzáří interiér.

Co je Home staging?

Všem těmto činnostem se odborně říká Home staging a realitní kancelář Litovel tyto služby nabízí svým klientům zcela zdarma, přestože tvoří nejdůležitější součást úspěšného prodeje nemovitosti. Kromě toho ještě realitní makléř připraví 3D scan nemovitosti, díky kterému se mohou potenciální zákazníci podívat do interiéru domu z pohodlí domova.

Prodej nemovitosti nadále čítá i samotnou propagaci nemovitosti na webovém portále realitní kanceláře, na sociálních sítích a také na inzertních portálech. Dále jsou její součástí i prohlídky domů, které opět koordinuje realitní makléř. Ten zároveň prověří potenciální zájemce, zdali jsou schopní dostát svým případným finančním závazkům. Tak máte jistotu, že neprodáte nemovitost někomu, kdo na ni ve skutečnosti nemá. Starosti si nemusíte dělat ani s vyhotovením energetického štítku.

Realitní kancelář Litovel vám pomůže vybrat tu nejvhodnější nemovitost

Při nákupu nemovitosti pro vás zase makléř vyberete tu nejvhodnější přímo pro vás, podle vašich přání a požadavků. Zároveň se postará o to, abyste měli co nejvýhodnější financování. A dále za vás obstará veškeré právní náležitosti.

Jak eliminovat potenciální problémy?

Podobně to funguje i v případě pronajímání bytu nebo domu. Nejprve si společně s realitním makléřem stanovíte tržní nájemné. Pak připraví nemovitost k nafocení a pořízení videa a zároveň pro vás vyhotoví nájemní i podnájemní smlouvu. Samotného nájemce vybere v kooperaci s vámi a prověří ho v dostupných registrech dlužníků, zdali není v insolvenci nebo na něj nebyla uvalena exekuce.

Máte zájem o okamžitý výkup nemovitosti? I v tomto případě se obraťte na realitní kancelář Litovel. Realitní makléř vám připraví cenovou nabídku, za kterou by byl ochotný nemovitost vykoupit.

Nechte si odhadnout tržní cenu nemovitosti

Chcete jen vědět, za kolik korun by se dala vaše nemovitost prodat? To si můžete spočítat v online kalkulačce, ale skutečně půjde jen o hrubý odhad. Pokud chcete znát přesnější částku, realitní makléř vám rád odhad tržní ceny vaší nemovitosti propočítá.

Realitní kancelář Litovel je specialistou na trhu, a proto se nemusíte bát, že by vám nějaké vaše přání nesplnila. Vstříc vyjde i těm nejnáročnějším zákazníkům.