Hledáte bydlení u Brna? Zde je přehled nejlepších projektů

Veškerá občanská vybavenost, dostatek kulturních i společenských akcí, spousta škol, ale i blízkost k přírodě. Předně takto bychom mohli charakterizovat bydlení v Brně. Pokud i vy uvažujete nad bydlením v centru Moravské metropole, neměly by vám ujít tyto čtyři projekty.

Bytový dům Pastrnakova

Bytový dům Pastrnakova je součástí bytového projektu BD Pastrnakova. Nabízí byty o dispozici 2+kk a 3+kk. Jde tedy o ideální bydlení pro mladé páry, ale i menší rodiny. Nepřijdete ani o možnost trávit svůj čas venku. Relaxovat můžete ve vnitrobloku, kde se nachází dvorek sloužící všem majitelům bytů. Součástí bytového domu jsou prostorné sklepní kóje. Dům je postaven z kvalitních materiálů, vytápění je řešeno podlahovým topením. Nechybí plastová okna s izolačním trojsklem, velkoformátové obklady v koupelně, nadstandardní sanitární vybavení v koupelně, ale ani kvalitní plovoucí podlahy.

Rezidence Rotalova

Ideálním bydlením pro ty, co chtějí bydlet v centru města, ale stále si chtějí zachovat svůj klid. Rezidence Rotalova jsou byty s dokonalým výhledem na město skrze velké prosklené stěny, nechybí ani vnitroblok pro trávení volného času venku. Díky proskleným plochám jsou byty dokonale prosvětleny, nechybí zde ani dostatek čerstvého vzduchu. Byty jsou o velikosti 4+kk, ale na přání je lze odstraněním příček změnit na prostornější 3+kk. Ke každému z bytů si můžete přikoupit sklep, ale také garážové stání. V blízkosti se nachází i krásný park s dětským hřištěm.

Arkýře na Francouzské

Projekt Arkýře na Francouzské je projekt, kdy byla upravena původní stavba s nástavbou části nové. Tímto způsobem vznikl bytový dům s neobvykle členěnou fasádou, terasami, ale i zahradou. Skrze arkýře mají obyvatelé domu dokonalý výhled na město. Parkování je možné v podzemní garáži, což umožnilo ponechání prostorné zahrady k oddychu vše obyvatel domu. Nachází se zde celkem 30 bytů a ateliérů na 6 podlažích. Byty se dělí na ty s arkýřem do ulice, s terasou a se zahradou. Interiéry bytů jsou moderní, o dispozici 1+kk až 4+kk.

Palác Trnitá

Jižní čtvrť Brna vám může nabídnout bydlení v paláci Trnitá, což je projekt, v němž se nachází krásné byty o velikostech od 1+kk do 5+kk. Většina z těchto bytů je doplněna o terasu a lodžii, díky čemuž můžete trávit svůj volný čas na sluníčku. Ke všem bytům přísluší i vlastní sklepní kóje. Vzhledem k široké nabídce bytů si zde vyberou jak investoři, tak i rodiny s dětmi či mladé páry. Vybírat si můžete ze 190 bytových jednotek. Parkování je ve 2 podzemních podlažích a v jednom nadzemním na celkem 449 garážových stáních.

Zdroj: http://www.ziprealty.cz/novostavby-brno/ptags/developerske-projekty-brno/