Gabionové ploty

Gabionové ploty nebo-li zkráceně gabiony, patří dnes mezi velmi oblíbené varianty, jak si ohraničit pozemek nebo rodinný dům. Jedná se o kovové konstrukce, které jsou povrchově chráněné a které slouží k zajištění svahu před sesuvem nebo k realizaci okrasných zahrad. Jejich hlavním účelem je opěrná stěna pro přenášení zemních tlaků. Každopádně gabiony dotvářejí krásný estetický, přírodní a moderní prvek u každého domu.

Gabiony dodají vašemu domu bezpečnost, soukromí a vynikající izolační vlastnosti. Jednou z nejčastěji skloňovaných výhod je ta, že pořizovací cena je nižší ve srovnání s klasickými konstrukcemi. Gabionové koše, tzn. kovové konstrukce, nemusí být jen ve tvaru krychle, ale je také možné je postavit do oblouku. Většinou se vyplňují kamenivem různých druhu, velikostí a barev. Nemusí být zpravidla naplněny lomovým nebo přírodním kamenem, ale různými materiály dle vašich požadavků.

Realizace s Gabion sítě s.r.o.

Firma Gabion sítě s.r.o. disponuje certifikáty firemní kvality a k zákazníkům přistupuje s profesionálním přístupem. Dlouholeté zkušenosti jsou využívány v praxi a při realizaci gabionových zakázek. Nabízí praxi v realizaci gabionových plotů, obkladů, zajištění svahu, okrasných zahrad nebo zámkové dlažby. Vypracují cenovou nabídku do 24 hodin a provedou realizaci zakázek po celé České republice.