Malování Praha

Naše malířská firma se zabývá kompletní realizací zakázek v oboru malování Praha, natěračství a lakýrnictví v Praze a jejím blízkém okolí. Kromě malování nabízíme také tapetování a aplikaci speciálních technik, jako je benátský štuk, travertino romano a antické zeminy florentské.

Samozřejmostí jsou i další služby, jako jsou nátěry topných těles, zábradlí, zárubní, dveří a dalších interiérových doplňků. Nabízíme rovněž natíraní v exteriéru. Po realizaci zakázky předáme zákazníkovi kvalitně vymalovaný a čistý interiér.

Nabízíme malování pokojů na klíč

Námi nabízené služby malování Praha jsou upraveny každému zákazníkovi na míru. Přemýšlíte, že váš obývák nebo kuchyň potřebuje nový kabát, nebo plánujete rekonstrukci bytu a chcete, aby výsledný efekt rekonstrukce byl vidět na první pohled? Pak doporučujeme objednat naše profesionální služby v oboru malování Praha. Nabízíme malování jednotlivých místností i vymalování celého bytu či rodinného domu na klíč, kdy nám předáte klíče a my vám vrátíme profesionálně vymalovaný a uklizený interiér.

Jak pracují naši malíři pokojů

Malování Praha s sebou přináší mnoho skrytých strašáků, se kterými si náš profesionální malíř dokáže hravě poradit. Opravíme popraskané zdi, odstraníme mapy po vytopení od sousedů, zbavíme zdi plísní i oderu z nikotinu. Nakonec vyndáme nepotřebné hřebíky a skoby a nerovnosti zatmelujeme a následně celou omítku přebrousíme a napenetrujeme. Samotné malování přichází až nakonec, a to tedy, kdy je omítka dokonale hladká a připravená na finální nátěr, který provádíme ve dvou vrstvách.

Nabízíme poradenskou činnost

Malování Praha je náročnou disciplinou nejen při samotném malování, ale také v samotném plánování. Přejete si mít v interiéru barvy a nevíte, zda se do jednotlivých místností vámi vybrané barvy a odstíny hodí? Naši malíři pokojů vám pomohou vybrat nejlepší barvu i odstín tak, aby skvěle ladil s vaším vybavením bytu. Malujeme historické, moderní i rekonstruované interiéry, poradíme si i s velmi poničenou omítkou. Při každé realizaci doporučíme zákazníkovi výběr těch nejlepších materiálů, s ohledem na danou místnost.

Jak probíhá naše práce

  • malování pokojů začíná prohlídkou interiéru našim specialistou, který prostor zkontroluje, zaměří, zkonzultuje s vámi postup i výběr nejvhodnějších materiálů
  • poradíme s výběrem vhodné barvy a technologický postup
  • zašleme bezplatnou nabídku, zahrnující soupis prací, časový harmonogram i cenovou kalkulaci, která se během realizace zakázky nikdy nenavýší
  • po uzavření nabídky k vám přijede náš tým malířů pokojů a pustí se do realizace
  • nakonec vám předáme vymalovaný a důkladně uklizený interiér

Objednejte si malování Praha

Naši profesionální malíři pokojů přistupují ke každé zakázce zcela individuálně. Abychom splnili i ty nejnáročnější přání zákazníka, pracujeme svědomitě, rychle a profesionálně. Nabízíme malování pokojů o víkendech a svátcích i ve večerních hodinách tak, abychom nenarušili chod vaší domácnosti či firmy. Objednat si naše služby můžete prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky.