Malování pokojů

Přemýšlíte, že svým omítkám dáte nový nátěr, ale nechcete ztrácet čas ani energii s malováním? Objednejte si profesionální malování pokojů u naší malířské firmy. Nabízíme malování pokojů, bytů i domů. Vymalujeme jakýkoliv pokoj, bez ohledu na stav omítek. Zvládneme opravit i velmi poničené omítky, poradíme vám s výběrem vhodných materiálů a barvy. Zajistíme míchání barvy do požadovaného odstínu.

Proč si vybrat naše služby

Naši malíři pokojů provádějí malování pokojů každý den již mnoho let. Výsledkem jsou skvělé reference a maximálně spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí a doporučují naše malířské služby svým přátelům i obchodním partnerům.

Při malování pokojů postupujeme vždy s ohledem na druh stavby i koncepcí jednotlivých pokojů. Malujeme historické byty, dáme šmrnc starým omítkám, provádíme výmalbu u novostaveb či rekonstrukcí. Vždy vám vymalujeme interiér dle charakteru prostoru, povrchu a sytosti odstínu za ty nejlepší ceny v Praze a okolí.

Co nabízíme při malování pokojů

Malování pokojů zdaleka neznamená pouze vymalování zdí jinou barvou. Samotná výmalba je až finální úprava omítek, které se musí nejdříve dobře připravit. Odstraníme staré hřebíky a skoby, vyhladíme nerovnosti a prasklinky, zdi zbavíme rzi, starých tapet i nikotinu. Po těchto úpravách přichází na řadu penetrace, a až poté následuje malování ve dvou vrstvách, pro získání dokonale vymalovaného prostoru bez šmouh a kocourů.

Malování pokojů provádíme následujícím způsobem:

  • vyklidíme pokoj, sestěhujeme nábytek a zakryjeme veškeré vybavení
  • opravíme poničené omítky a zarovnáme případné nerovnosti
  • zajistíme sanaci zdí postižených plísněmi
  • poradíme s výběrem nejlepších barevných kombinací i intenzity barvy
  • vymalujeme zdi a natřeme radiátory, parapety, okna, dveře, zárubně a další vybavení
  • po vymalování provedeme důkladný úklid a rozmístíme nábytek na požadované místo

Jsme profesionální malíři pokojů

Náš tým malířů pokojů se skládá z kvalifikovaných profesionálů, kteří jsou pravidelně školeni na nové výrobky. Tak zajišťujeme vždy precizní aplikaci nejmodernějších materiálů i speciálních technik, jako je benátský štuk, travertino romano a antické zeminy florentské.

Malířské práce nabízíme po celé Praze, ale i jejím úzkém okolí. Kromě malování pokojů nabízíme rovněž lakýrnické či natěračské práce, tapetování i aplikaci ozdobných lišt. Při práci používáme výhradně kvalitní a prověřené materiály, pracujeme s profesionálními malířskými pomůckami a vlastníme svou techniku, která nám umožňuje pracovat ve výškách.

Objednejte si naše služby

Nechte si vymalovat svůj byt či dům od našich profesionálů a svůj volný čas věnujte svým přátelům a rodině. Po objednání našich služeb k vám přijede na místo tým malířů pokojů, kteří se postarají o to, aby váš interiér působil moderním dojmem. Objednat si naše malíře pokojů můžete prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky!