Malíři Praha

Naši malíři Praha vám rádi pomůžou s vymalováním bytu, domu i komerčních prostor. Díky mnohaleté praxi poskytujeme svým zákazníkům komplexní malířské služby, včetně lakýrnictví, natěračství, tapetování nebo aplikaci speciálních technik.

Malíři Praha jsou zárukou spokojenosti. Provádíme výmalbu bytů po rekonstrukci i u novostaveb, dáme šmrnc i velmi starým a poničeným omítkám. Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme splnit přání i těm nejnáročnějším zákazníkům. Při objednání malířských služeb u firmy Malíři Praha, získáte maximální jistotu, že proměníme vaší nemovitost k nepoznání a ta se stane vaší skvělou vizitkou.

Nabízíme komplexní malířské služby

Rozumíme potřebám našich zákazníků. Proto vycházíme vstříc každému zákazníkovi tak, abychom nenarušili chod domácnosti ani firmy. Nabízíme malování interiérů ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích. Rovněž provádíme malování pokojů na klíč, kdy nám předáte klíče od svého domu, a my vám předáme hotové dílo. Tedy precizně vymalovaný byt, který je navíc důkladně uklizený!

Malíři Praha svým zákazníkům nabízejí mnoho doplňkových úkolů. Aby byly vaše zdi dokonale rovné a precizně vymalované, je nutné, provést důkladnou přípravu. U nerovností provedeme tmelování, následuje broušení a také penetrace. Až nakonec přichází na řadu malování, které provádíme ve dvou vrstvách, pro dosažení maximálního efektu.

Malíři Praha nabízí tyto služby

  • malířské, lakýrnické, natěračské práce i tapetování
  • jsme specialisté na aplikaci speciálních technik, jako je benátský štuk, travertino romano a antické zeminy florentské
  • míchání barev dle přání zákazníka dle výběru ze vzorníku barev
  • aplikaci okrasných lišt, rozet a dalších doplňků
  • kompletní úklid to malování i zprostředkování čištění koberců a čalounění

Jak pracuje náš tým profesionálních malířů pokojů

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Proto po obdržení vaší poptávky k vám na místo přijede náš specialista, se kterým dojednáte veškeré detaily, týkající se pracovního postupu, výběru vhodných materiálů i barev, časového harmonogramu i ceny.

Po odsouhlasení cenové nabídky k vám přijedou naši malíři Praha, kteří se pustí do realizace zakázky. Při práci pracujeme maximálně šetrně vůči vašemu majetku. Proto veškeré interiérové doplňky i nábytek ochráníme malířskými fóliemi i páskami. Nakonec se pustíme do opravy omítek a finální výmalby. Po závěrečném důkladném úklidu vám předáme precizně vymalovaný interiér, který se stane vaší nejlepší vizitkou.

Objednejte si naše služby

Potřebujete kvalitně, rychle a profesionálně vymalovat místnost, byt nebo nebytové prostory a netroufáte si na výmalbu sami? Objednejte si naší profesionální malířskou firmu. Malíři Praha působí po celé Praze i jejím okolí. Zavolat si nás můžete prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky a po odsouhlasení cenové nabídky se pustíme do realizace vašeho projektu!