Malíři pokojů Praha

Aby bylo malování interiéru dokonalé, vyžaduje malování pokojů Praha zručné a zkušené malíře pokojů. Ne každý si na malování pokojů troufá, a tak přichází na řadu naše společnost, Malíři pokojů Praha. Specializujeme se na realizaci malých zakázek, od výmalby garsonky nebo jednotlivých místností, až po malování velkých rodinných domů.

Do každého moderního i klasického interiéru vneseme moderní vzhled stěn, které se stanou vaší skvělou vizitkou. Při práci používáme výhradně kvalitní malířské potřeby a pracujeme s nejmodernějšími materiály, zaručující dlouhou životnost.

Malíři pokojů Praha nabízí poradenskou činnost, při které vám pomůžeme vybrat nejlepší materiály s ohledem na druh místnosti a také barvu, kombinaci barev i jejich intenzitu, v závislosti na velikosti místnosti, prostupnosti denního svitu i použití místnosti.

Nabízíme profesionální služby

Naši malíři pokojů Praha zajistí komplexní vymalování pokojů. Postaráme se nejen o sestěhování nábytku nebo jeho vystěhování do jiné místnosti. Zbylý nábytek i ostatní interiérové doplňky přikryjeme krycí fólií, vypínače, okrasné lišty a další doplňky ochráníme malířskou páskou a zakryjeme také okna a topná tělesa.

Následuje ošetření omítek, kdy odstraníme veškeré nepotřebné hřebíky a skoby zarovnáme nerovnosti a praskliny, vytmelujeme případné nedokonalosti, zbavíme zdi plísní, rzi i map po vytopení od sousedů a poradíme si také s poničenými zdmi od nikotinu.

Nakonec přichází na řadu penetrace a nanesení dvou vrstev finální barvy. Kromě malování pokojů nabízíme také nátěry radiátorů, zárubní, dveří, oken a dalších součástí interiéru. Specializujeme se rovněž na lakýrnické práce. Kromě těchto činností také provádíme tapetování a nanášení speciálních technik, jako je benátský štuk, travertino romano a antické zeminy florentské.

Vycházíme vstříc i náročným zákazníkům

Každý den se setkáváme s klienty, kteří chtějí od našich profesionálních malířů precizně odvedenou práci v krátkém čase a za rozumné peníze. Ve svém portfoliu máme mnoho realizovaných malých i velkých zakázek, které uspokojily i ty nejnáročnější klienty.

Vždy se snažíme každému zákazníkovi vyjít vstříc, proto přistupujeme ke každé zakázce individuálně. Nabízíme k malování pokojů Praha také řadu doplňkových služeb, včetně závěrečného úklidu a zprostředkování čištění koberců a čalounění nábytku.

Malíři pokojů Praha poskytují tyto služby:

  • renovace omítek
  • penetrace, izolace
  • tapetování
  • speciální techniky: benátský štuk, travertino romano a antické zeminy florentské
  • nátěry v interiéru i exteriéru
  • závěrečný úklid

Objednejte si malíře pokojů

Malíři pokojů Praha působí po celé Praze i v blízkém okolí. Pracujeme podle dohodnutých podmínek a ve stanoveném čase tak, abychom nenarušili chod vaší domácnosti či firmy. Malíři pokojů Praha pracují vždy rychle, precizně a kvalitně. Výsledkem naší práce bude dokonale vymalovaný a uklizený interiér, kterým se budete chtít pochlubit každé návštěvě! Objednejte si naší malířskou firmu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky a starosti spojené s malováním přenechejte našim profesionálům.