Malíři pokojů Praha 5

Chystáte se na malování jednoho pokoje, nebo váš čeká generální malování celého bytu či domu? Jste vlastníci firmy nebo obchodu a chcete, aby vaše prostory přilákaly nové klienty a zákazníky? Pak si objednejte naše profesionální malíře. Jsme tým, malíři pokojů Praha 5, kteří si poradí s malými i velkými projekty.

Každému zákazníkovi připravíme cenovou nabídku a po odsouhlasení proměníme starý a nevzhledný interiér v krásné, moderní, útulné a luxusní místo, které se stane vaší nejlepší vizitkou. Malíři pokojů Praha 5 pracují na částech: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice, Slivenec, Lipence, Lochkov, Velká Chuchle, Zbraslav, Zličín, Radotín, Stodůlky, Třebonice a části Břevnova a Malé Strany. Malíři pokojů Praha 5 se postarají také o tapetování zdí nebo nanášení moderních šlechtěných omítek, benátského štuku či kombinaci nejrůznějších speciálních omítek.

Co nabízejí naši profesionální malíři pokojů?

  • specializujeme se na malování pokojů, bytových i nebytových prostor
  • zmodernizujeme školy, školky, sportovní areály, tělocvičny
  • vneseme nový nádech starým zdím, znehodnocených po vytopení, záplavách i vybydlení
  • provádíme protiplísňové, protipožární a plastické nátěry i nátěry fasád
  • poradíme vám s výběrem vhodných barev

Malování interiérů vyžaduje především zkušenosti a spoustu času. Pokud se chystáte do výmalby, objednejte si naše malíře pokojů Praha 5, kteří vám poradí také s výběrem vhodné barvy do jednotlivých místností, v závislosti na vlastnostech každé z místností. Poradíme nejen s barevnými variantami, ale také s výběrem vhodných tapet, šlechtěných omítek i volbou nejlepších doplňků, jako jsou lišty, šambrány apod.

Nebojíme se pustit se do náročné rekonstrukce velmi starých zdí. Poradíme si s plísněmi, rzí i omítkami poškozenými od vytopení. Při práci nás chrání kvalitní pojištění, proto se nemusíte bát v případě nehody o vyplacení pojistné události. Naši malíři pokojů Praha 5 nabízí rovněž natěračské a lakýrnické služby, zajišťující další doplňkové služby!

Objednejte si malíře pokojů Praha 5

Malíři pokojů Praha 5 k vám přijedou kamkoli po Praze a jejím blízkém okolí. Objednejte si nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky a nechte si připravit cenovou nabídku šitou na míru vašim potřebám!