Malíř Praha

Stojíte před rozhodnutím, kdy a jak vymalovat váš dům či byt a nechce se vám pouštět do realizace projektu sami? Svěřte malování pokojů našim specialistům. Každý majitel nemovitosti, touží mít svůj dům či byt v perfektním stavu. Jak ale docílit dokonale vymalovaným omítkám a zároveň sladit barevné odstíny zdí s vybavením vaší domácnosti? Objednejte si nás. Malíře pokojů. Díky mnohaletým zkušenostem vám náš malíř Praha vymaluje interiér tak, že se stane vaší chloubou a skvělou vizitkou.

Malování na klíč

Malování pokojů zahrnuje další práce, jako je odstranění starých nánosů barev a tapet nebo úpravu děr a prasklin. Náš malíř Praha vám navíc poradí s výběrem nejlepších materiálů, volbou barev i barevných kombinací, včetně aplikace nejrůznějších doplňků v podobě okrasných lišt apod.

Po sobě vždy uklidíme

Při rekonstrukci i malování pokojů se v interiéru nadělá spousta nepořádku. Náš malíř Praha po sobě vždy důkladně uklidí. Kromě generálního úklidu po malování nabízíme rovněž další doplňkové služby, jako je zprostředkování hloubkového čištění koberců i čalounění nábytku nejmodernější technikou, která vyčistí i velmi odolné fleky, nepříjemný zápach od domácích mazlíčků nebo oder z nikotinu.

Jak probíhá naše práce

    • Nejdříve k vám přijede náš specialista, se kterým projednáte představy o malování. Následně interiér zaměříme, zkontrolujeme a navrhneme kompletní postup, výběr nejlepších materiálů. Poradíme vám s výběrem barev i barevných tónů a nakonec připravíme cenovou nabídku.
    • Po odsouhlasení k vám v předem sjednaném čase dorazí náš malíř Praha, který sestěhuje nábytek do středu místnosti, přikryje jej ochrannou plachtou a zakryje malířskou páskou ostatní doplňky, jako jsou vypínače, ozdobné lišty apod.
    • Pak už se pustíme do realizace projektu. Nejdříve důkladně oškrábeme starý nátěr, popřípadě sundáme staré tapety, odstraníme nejrůznější díry a praskliny, vyndáme nepotřebné skoby, zbavíme zdi mastnoty. Poradíme si i se zdmi poškozenými od vytopení, plísněmi nebo vlivy od nikotinu. Nakonec zdi důkladně napenetrujeme.
    • Až budou zdi dokonale hladké a připravené na samotné malování, provedeme nátěry ve dvou vrstvách.
    • Nakonec vám předáme perfektně vymalovaný interiér, který bude zároveň důkladně uklizený.

Objednejte si naše služby/h2>

Malířské, natěračské a lakýrnické práce provádíme po celé Praze a jejím blízkém okolí. Náš malíř Praha si poradí i s těmi nejvíce poničenými omítkami. Přenechejte malování pokojů do rukou našich profesionálů. Objednejte si naše malíře pokojů prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky.