Užijte si dobrodružnou dovolenou v dodávce

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo, kdybyste alespoň jednou vynechali služeb cestovních kanceláří a rozhodli se pro dobrodružnou dovolenou na vlastní pěst? Možná se ptáte, jak to ale udělat? Naprosto jednoduše. Naplánujte si trasu, cíl a půjčete si dodávku od nás, půjčovny dodávek Otrokovice. A vaše cesta kolem světa může začít!

Cestování dodávkou je jedno velké dobrodružství

Většina z nás vidí dovolenou jako příležitost, jak si pořádně odpočinout. Někdo tráví svoji dovolenou rád odpočinkem v luxusním hotelu u moře, pro jiné je tím pravým odpočinkem cestování jako takové. Cestování v dodávce nás přinutí vystoupit z naší obvyklé komfortní zóny. Ale o to pře jde, ne? Zkusit něco nového. Jet z místa na místo, poznávat nové věci, ale také přátele.

Co budeme k cestování v dodávce potřebovat?

Pokud se rozhodneme cestovat v dodávce, budeme potřebovat samozřejmě dodávku. Půjčovna dodávek Otrokovice nabízí nejrůznější typy dodávek, z nichž si jistě vyberete tu pravou právě pro vás. Až budete mít dodávku u sebe, stačí si do ní dát spacáky, matraci – a věci, které si s sebou chcete na svoji cestu vzít. To je oblečení, kosmetické potřeby, případně jídlo. Pak už jen stačí zapnout GPS navigaci, kterou vám na požádání zapůjčíme, nastavit cíl – a cesta může začít.

Na své cestování s sebou můžete vzít i svého čtyřnohého mazlíčka. Jestliže je řádně očkovaný, můžete s ním cestovat naprosto bez obav. Minimálně po zemích Evropy. Při takovéto dovolené si odpočinete, načerpáte nové síly, ale současně se blíže poznáte s osobou, která bude cestovat s vámi.

Jestliže chcete cestovat i s cyklistickými koly, můžete si půjčit naši velmi pohodlnou dodávku, která převoz kol umožňuje. U této dodávky je však lepší, aby ji řídila pouze osoba, která již zkušenosti s řízením větších vozidel má. Tuto dodávku půjčujeme řidičům od 21 let.

Jaké jsou výhody cestování v dodávce?

  • Pokud dodávku použijete jako dopravní prostředek, kterým se dopravíte na místo, kde budete spát v normálním ubytovacím zařízení, ničemu to nevadí. V dodávce může jet klidně celá vaše rodina, stačí se střídat mezi řidiči.
  • Cestování dodávkou vám značně sníží náklady za dopravu. Pokud si zapůjčíte dodávku, může v ní jet více osob – a všichni za jednu cenu. Pokud byste jeli autobusem, musel by si každý z vás platit zvlášť. Nemluvě o více jedoucích osobních autech.
  • Budete mít velké množství úložných prostor, všichni cestující pak budou mít při jízdě maximální komfort.