Hledáte spolehlivou půjčovnu dodávek?

Tak už jste ji našli a chvíli nám, prosím, věnujte pozornost. Lidé nás využívají jak pro podnikatelské aktivity a převoz zboží nebo surovin, tak jako jednotlivci například při stěhování nebo objemných nákupech. Princip je ovšem stále tentýž – potřebujete něco někam dopravit a nestačí na to vaše vlastní kapacity. V takovém případě je půjčovna dodávek kolikrát ideálním řešením situace.

Takže ať už pátráte po jednorázovém využití našich vozů, nebo chcete něco pravidelně na delší dobu, neváhejte se nám ozvat.

Atraktivní otvírací doba a ceny

Dostupnost pro naše klienty je naše priorita. Díky tomu jsme vám k dispozici na naší centrále na Praze 9, a to 7 dní v týdnu v době od 8 do 21 ti hodin. Samozřejmostí je možnost domluvit se na jinou denní nebo noční dobu zcela podle vašich dispozic.

Naše vozy slouží jako reklamní prostor, díky čemuž můžeme nabídnout nejlepší ceny na trhu půjčování užitkových vozů a zachovat přitom kvalitu veškerého servisu pro klienty.

Vozy ve stálé péči

Náš vozový park je podrobován kontinuální technické kontrole a servisu po všech stránkách. Samozřejmostí u půjčovny dodávek je non stop asistenční služba pro veškeré klienty a vybavenost všech vozů dálniční známkou.

Součástí servisu je rovněž zápůjčka rudlíků na transport, kurtů pro ukotvení nákladu, pronájem navigace či energetické nápoje přímo do kabiny.

A na vaší straně?

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi a tedy pronájem konkrétního vozu, připravte si prosím občanský průkaz, řidičský průkaz pro vozidla skupiny B a vratnou kauci 5000 Kč. V případě firemní spolupráce platí, že pokud jste jednatel, jednáme s vámi, pokud ne, ale potřebujete dohodnout firemní pronájem půjčovny dodávek, budeme vyžadovat notářsky ověřenou plnou moc.

Během předání vozu není problém zaparkovat váš vlastní přímo v našich prostorách.

Drobný limit vozů

Ano, naše vozy mají nastavené omezení ujetých kilometrů. Je to ovšem limit, jehož výše neomezuje více jak 95% našich klientů. A je to také důvod našich příznivých cen.

V placení jdeme s dobou

Neakceptujeme aktuálně platební karty, je ovšem možné zaplatit převodem. Kauci chceme jen v českých korunách, pronájem sám lze ovšem vyřešit také pomocí kryptoměn – bereme Bitcoin, Litecoin i Ethereum.

Zeptejte se, domluvte se

Můžete nás kontaktovat na telefonu 608 780 500 v čase 8 – 21 hodin nebo na mailovou adresu pujceni@dodavky.net.