Benátský štuk

Benátský štuk je jednou z nejoblíbenějších a nejčastěji používaných šlechtěných omítek v České republice. Díky svému unikátnímu vzhledu vytvoří na všech omítkách neodolatelný vzhled a propůjčí každé místnosti nezaměnitelnou tvář. Precizním nanesením benátského štuku získají stěny vzhled srovnatelný s leštěným mramorem. Nejčastěji benátský štuk aplikujeme v koupelnách a kuchyních rodinných domů, v hotelích, divadlech, luxusních restauracích i vysokých úřadech.

Co je benátský štuk

Benátský štuk je technika, kterou známe již ze starověku. Pomocí vápenné omítky s příměsí mramoru získáme po správné aplikaci povrch, věrně imitující povrch mramoru. Na rozdíl od mramorových dlaždic nevznikají na zdech nevzhledné spáry. Benátský štuk se oproti mramoru vyznačuje lehkostí a snadnou aplikací.

Jaké jsou výhody benátského štuku

Benátský štuk je nádherná malba na zdi, která má naprosto unikátní vzhled. Díky svým vlastnostem nabízí vysokou odolnost vůči vodě, plísním a vyznačuje se svou dlouhou životností. Hladký povrch zamezuje usazení prachu. Při správné aplikaci zdobí místnosti po desítky let. Jeho údržba je velmi jednoduchá.

Jak se provádí nanesení benátského štuku

Benátský štuk vyžaduje zručnost a mnohaletou praxi. Využijte našich služeb a nechte si do svého interiéru aplikovat benátský štuk. Naši malíři pokojů k vám přijedou kamkoli po Praze a do jejího blízkého okolí. Díky mnohaletým zkušenostem nabízíme kvalitní aplikaci benátského štuku a speciální techniky. Objednejte si aplikaci benátského štuku prostřednictvím kontaktního formuláře na našich internetových stránkách nebo nás kontaktujte telefonicky.